یوسفی: پرسپولیس مقابل نسف قارشی خوب نبود + درسی که شفر به مربیان ایرانی داد! – دانلود آهنگ جدید

ارسال شده توسط

خبرگزاری میزان: رحیم یوسفی با اشاره به عملکرد ضعیف پرسپولیس برابر نسف قارشی اظهار داشت: چیزی که مشخص است این است که پرسپولیس در این مسابقه خوب بازی نکرد و این موضوع مشهود بود
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: برانکو مربی خوبی است، اما به نظر من با یکسری بازیکنان لج کرده. به نظر من بهتر است به نحو دیگر بازیکنان را جریمه کند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین نبود چوک در نتایج اخیر پرسپولیس تأثیر داشت و جدایی او تأثیرش را روی تیم گذاشته است این تأثیر منفی کاملاً مشهود است.

خبرگزاری میزان: رحیم یوسفی با اشاره به عملکرد ضعیف پرسپولیس برابر نسف قارشی اظهار داشت: چیزی که مشخص است این است که پرسپولیس در این مسابقه خوب بازی نکرد و این موضوع مشهود بود.

وی افزود: اگر برانکو برای یک امتیاز و حفظ نتیجه به زمین می‌رفت باید از بازیکنانی استفاده می‌کرد که بتوانند حفظ توپ کنند نه اینکه علیپور تنها در منطقه دفاعی حریف باشد و سایر بازیکنان در دفاع خودمان، همین موضوع باعث شده بود تا حریف روی پرسپولیس فشار بیاورد و اگر خط دفاع ما روز خوبش را سپری نمی‌کرد مطمئناً نتایج بدی رقم می‌خورد.

——————-

خبرگزاری میزان: استقلال در بازی برابر الریان قطر بدون مهاجم نوک بازی کرد. شفر سرمربی آلمانی آبی‌پوشان فرشید اسماعیلی را در خط حمله قرار داد و داریوش شجاعیان و وریا غفوری در پیستون‌های چپ و راست نقش اضافه شدن به خط حمله را برعهده داشتند

خبرگزاری میزان: استقلال در بازی برابر الریان قطر بدون مهاجم نوک بازی کرد. شفر سرمربی آلمانی آبی‌پوشان فرشید اسماعیلی را در خط حمله قرار داد و داریوش شجاعیان و وریا غفوری در پیستون‌های چپ و راست نقش اضافه شدن به خط حمله را برعهده داشتند. ترکیبی که کمتر کسی تصور آن را می‌کرد.

در ایران مربیان ایرانی بار‌ها به نبود مهاجم خوب و یا غیبت بسیاری از بازیکنان کلیدی در ترکیب اصلی خود ابراز نارضایتی کرده‌اند. نمونه‌اش بازی سال گذشته استقلال و العین امارات با هدایت علیرضا منصوریان بود که در روزی که امید ابراهیمی، روزبه چشمی، امید نورافکن، فرشید باقری و … نبودند، استقلال متحمل شکست ۶ بر یک شد. اینکه مهره‌ها نقش به سزایی دارند، شکی نیست، اما شفر علاوه بر اتخاذ تاکتیک مناسب فکر خوبی برای نبود تیام کرده بود و الریانی‌ها به خاطر سیستم استقلال در نیمه اول سردرگم بازی کرده و در نهایت نتیجه را واگذار کردند.

نشاندن جابر انصاری و علی قربانی روی نیمکت یعنی عدم رضایت فنی از این دو بازیکن.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *