وزیر کشور: ممنوعیت‌های حوزه حجاب رعایت شود – دانلود آهنگ جدید

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: وزیر کشور جزئیاتی از دیدار با مراجع عظام تقلید و گفتگوهای صورت گرفته را بیان کرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز در حاشیه همایش سراسری استانداران، فرمانداران و مدیران کل سیاسی وزارت کشور و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه در این همایش به دنبال جمع بندی فعالیت وزارت کشور بوده ایم، اظهار داشت: معاونین مختلف وزارت کشور الزامات، مقتضیات و شرایط حوزه های کاری خود را مطرح کردند
وزیر کشور ادامه داد: در این دیدارها در خصوص حوادث دیماه کشور و حوادث اخیر در تهران سوالاتی وجود داشت که به آن پاسخ داده شد.

وی افزود: در این همایش، برنامه هایی برای آشنایی با قوانین و مقررات در حوزه های مختلف برای شرکت کنندگان برگزار شد.

وی در پایان تصریح کرد: جاهایی که وزارت ورزش و جوانان هماهنگی هایی صورت داده، توفیقاتی وجود داشته است، اما در حوزه فوتبال هنوز این ممنوعیت جاری است و کسانیکه به ورزشگاه مراجعه کرده بودند نیز دستگیر نشدند، بلکه در جای مناسبی نگهداری شدند.

عبدالرضا رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز در حاشیه همایش سراسری استانداران، فرمانداران و مدیران کل سیاسی وزارت کشور و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه در این همایش به دنبال جمع بندی فعالیت وزارت کشور بوده ایم، اظهار داشت: معاونین مختلف وزارت کشور الزامات، مقتضیات و شرایط حوزه های کاری خود را مطرح کردند. در حوزه اجتماعی اهمیت توجه به آسیب های اجتماعی، اهمیت توجه به اقتصاد مقاومتی و در حوزه عمرانی و شهرداریها نیز مسائلی بود که بررسی شد.

رحمانی فضلی در پاسخ به سوالی در خصوص سفر وی به قم و مطرح شدن بحث حضور بانوان در ورزشگاه ها در دیدار با مراجع، تصریح کرد: در دیدار با مراجع عظام تقلید هیچ گونه صحبتی در این خصوص نشد و بیشتر شرایط امنیتی و اجتماعی کشور تشریح شد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که مراجع بر آن تاکید داشتند بحث حجاب بود، خاطرنشان کرد: در خصوص بحث حجاب و یا ورود بانوان به ورزشگاه ها هیچ برخورد قهری صورت نگرفته است، اما زمانی که یک موضوع ممنوع است، ممنوعیت آن باید رعایت شود.

خبرگزاری مهر: وزیر کشور جزئیاتی از دیدار با مراجع عظام تقلید و گفتگوهای صورت گرفته را بیان کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *