مسکو: سوریه حق دارد به حمله موشکی پاسخ دهد + جریان عکس مسی در رختکن منچستر چیست؟ – دانلود آهنگ جدید

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: به نقل از ریانووستی، «یوری شویتکین» معاون کمیسیون دفاعی دومای روسیه بدون اشاره به اسم رژیم صهیونیستی اظهار داشت که امروز سوریه حق دارد به پایگاه نظامی که از آن حمله هوایی سازماندهی شده، صورت گرفته است، پاسخ متقابل دهد
شویتکین گفت: اکنون دولت سوریه می تواند علیه پایگاه های نظامی عامل حمله موشکی به استان حمص در خاک این کشور و حتی خارج از خاک سوریه حمله تلافی جویانه انجام دهد.

خبرگزاری مهر: به نقل از ریانووستی، «یوری شویتکین» معاون کمیسیون دفاعی دومای روسیه بدون اشاره به اسم رژیم صهیونیستی اظهار داشت که امروز سوریه حق دارد به پایگاه نظامی که از آن حمله هوایی سازماندهی شده، صورت گرفته است، پاسخ متقابل دهد. من شکی در این موضوع ندارم که این حمله توسط یکی از اعضای ائتلاف آمریکایی انجام شده که به صورت غیرقانونی در خاک سوریه حضور دارند.

گفتنی است که وزارت دفاع روسیه روز دوشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کردکه عوامل حمله موشکی شب گذشته به فرودگاه نظامی تیفور (T۴) در استان حمص دو جنگنده اف ۱۵ اسرائیلی بودند.

——————-

ورزش سه: تصویری از لیونل مسی، فوق ستاره ۳۰ ساله بارسلونا در رختکن باشگاه منچستریونایتد نصب شده است.

 گرچه قرار نیست هیچگاه لیونل مسی را در لباس شیاطین سرخ ببینیم، اما نشریه آرژانتینی اله با انتشار تصویری نشان داد که یک عکس بزرگ از لیونل مسی در رختکن تیم آکادمی منچستریونایتد در زمین تمرینی این تیم نصب شده است که دلیل جالبی نیز دارد
در این تصویر لیونل مسی در حال تمیز کردن کتانی های خود است و غرض از نصب چنین عکسی این بوده که باشگاه یونایتد به ستارگان جوان خود آموزش دهد حتی ستاره های بزرگ نیز باید با فروتنی، وظایف خود را انجام داده و حتی کتانی های خود را نیز تمیز کنند.

ورزش سه: تصویری از لیونل مسی، فوق ستاره ۳۰ ساله بارسلونا در رختکن باشگاه منچستریونایتد نصب شده است.

جریان عکس مسی در رختکن منچستر چیست؟

این تصویر مربوط استادیوم آپتون پارک، ورزشگاه قدیمی باشگاه وستهام است. در گذشته ۲ تیم آرژانتین و کرواسی در این استادیوم در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که آلبی سلسته با نتیجه ۱-۲ پیروز شد.

 گرچه قرار نیست هیچگاه لیونل مسی را در لباس شیاطین سرخ ببینیم، اما نشریه آرژانتینی اله با انتشار تصویری نشان داد که یک عکس بزرگ از لیونل مسی در رختکن تیم آکادمی منچستریونایتد در زمین تمرینی این تیم نصب شده است که دلیل جالبی نیز دارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *