لوکاکو: بازیکنان یونایتد خودشان را پنهان می‌کردند + مسکو: اقدام لندن خصمانه و کوته‌بینانه است – دانلود آهنگ جدید

ارسال شده توسط

ورزش سه: روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد، پس از حذف تیمش از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد بعضی از هم تیمی هایش را زیر سوال برد
ما چند موقعیت نصفه و نیمه داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم و پس از آن، آنها به گل رسیدند. از آن لحظه ما تلاش کردیم به بازی برگردیم اما آنها گل دوم را زدند که ضربه بزرگی به ما بود. ما تا پایان تلاش کردیم اما کافی نبود.

لوکاکو: بازیکنان یونایتد خودشان را پنهان می‌کردند

ما باید زودتر گل می زدیم؛ شاید در نیمه اول با موقعیت های نصفه و نیمه ای که داشتیم. امروز پاس های آخر خیلی خوب نبود. ما همیشه در موقعیت مناسب بودیم؛ اما پاس هایی که به هم می دادیم، خوب نبود و این کار ما را تمام کرد.”

باید بهتر بازی می کردیم؛ به خاطر کیفیتی که در تیم داریم. ما باید صعود می کردیم اما شایسته آن نبودیم زیرا به اندازه کافی خوب بازی نکردیم.

 منچستریونایتد شب گذشته در الدترافورد ۲-۱ مغلوب سویا شد و با توجه به تساوی ۰-۰ در دیدار رفت، از دور رقابت های لیگ قهرمانان کنار رفت. لوکاکو معتقد است که بعضی از بازیکنان تیمش در این دیدار نمایش همیشگی شان را ارائه نمی دادند.

او به خبرنگاران گفت:” بعضی از بازیکنان در زمین مخفی می شدند. ما بازی را خوب شروع کردیم اما پس از آن اجازه دادیم تا آنها کنترل بازی را در دست بگیرند.

ورزش سه: روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد، پس از حذف تیمش از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد بعضی از هم تیمی هایش را زیر سوال برد.

——————-

خبرگزاری فارس: سفارت روسیه در لندن روز چهارشنبه به شدت از تصمیم انگلستان برای اخراج شماری از دیپلمات‌های روس انتقاد کرد و این اقدام را «خصمانه» و «کوته‌بینانه» توصیف کرد
«ترزا می» نخست‌وزیر انگلستان امروز در واکنش به مسمومیت «سرگئی اسکریپال» جاسوس دوجانبه روس‌تبار در انگلیس، ۲۳ دیپلمات روس را با ادعای اینکه این افراد عوامل اطلاعاتی با پوشش دیپلماتیک هستند، از انگلیس اخراج کرد. وی همچنین تمام تماس‌های سطح بالا با مسکو از جمله دیدار آتی وزرای خارجه دو کشور را لغو کرد.

در بخشی از بیانیه سفارت روسیه در واکنش به این تصمیم، آمده است: «ما این اقدام خصمانه را کامل غیرقابل قبول، غیرقابل توجیه و کوته‌بینانه می‌دانیم.»

سفیر روسیه در انگلستان که امروز به وزارت خارجه انگلیس احضار شده بود، ساعتی پیش در گفت‌وگو با رسانه‌های انگلیس هشدار داد که اگر دیپلمات‌های روس اخراج شوند، مسکو مقابله به مثل می‌کند.

این بیانیه می‌افزاید: «تمام مسئولیت ناشی از وخامت روابط روسیه و انگلستان بر عهده رهبری کنونی بریتانیا است.»

خبرگزاری فارس: سفارت روسیه در لندن روز چهارشنبه به شدت از تصمیم انگلستان برای اخراج شماری از دیپلمات‌های روس انتقاد کرد و این اقدام را «خصمانه» و «کوته‌بینانه» توصیف کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *