شوخی‌های رضا عطاران در نشست خبری «مصادره» + اعتراض عجیب هواداران اهوازی به پورموسوی – دانلود آهنگ جدید

ارسال شده توسط

خبرآنلاین: نشست نقد و بررسی این فیلم ظهر روز جمعه بیستم بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد و در بخشی از نشست احمدی درباره حضور رضا عطاران به عنوان بازیگر در فیلمش گفت: «قبول دارید که او یکی از کمدین های خوب ایران است؟ در تمام جهان این رسم است که کمدین ها یک نقش ثابت بازی می کنند، اما کجا ما عطاران که در این سن و سال دیدیم این چنین خوب بازی کند
عطاران در هنگام صحبت مهران احمدی با برداشتن کلاه خود و با دست کشیدن مدام بر سرش موجب خنده حضار شد پرت شدن حواس خبرنگاران شد.

شوخی‌های رضا عطاران در این نشست موجب خنده حاضران در سالن نشست شد. این بازیگر در ابتدا با بغل کردن هومن سیدی و سپس با زدن عینک آفتابی و همچنین عینک هومن سیدی سوژه خبری برای عکاسان ایجاد کرد.

عطاران درباره پذیرفتن این نقش و بازی در «مصادره» گفت: «قصه اصلی فیلم خیلی برایم جذاب است و حرف خوبی در آن زده شده است. نقشی که من بازی کردم تنها جزئی از آن افراد است. اینکه راجع به این افراد فیلمی ساخته شود خیلی مهم بود از نقشی که بازی کردم خیلی خوشحالم هستم.»

هومن سیدی هم به شوخی با اشاره به این شوخی‌ها گفت که اگر می‌خواهید نشست درست برگزار شود، پیشنهاد می‌کنم آقای عطاران بروند پایین بشین چون با هر حرکت ایشان حضار حواس شان پرت شده و وادار به خنده می‌شوند.

خبرآنلاین: نشست نقد و بررسی این فیلم ظهر روز جمعه بیستم بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد و در بخشی از نشست احمدی درباره حضور رضا عطاران به عنوان بازیگر در فیلمش گفت: «قبول دارید که او یکی از کمدین های خوب ایران است؟ در تمام جهان این رسم است که کمدین ها یک نقش ثابت بازی می کنند، اما کجا ما عطاران که در این سن و سال دیدیم این چنین خوب بازی کند.»

——————-

خبرگزاری تسنیم: پس از اتمام بازی استقلال خوزستان – فولاد، هواداران اهوازی در اقدامی عجیب به سمت اکبر پورموسوی بطری آب پرتاب کردند! سرمربی تیم فولاد خوزستان هم با رفتن به سمت هواداران معترض عدد دو را به آنها نشان داد تا بگوید که تیمش در رده دوم جدول قرار دارد

خبرگزاری تسنیم: پس از اتمام بازی استقلال خوزستان – فولاد، هواداران اهوازی در اقدامی عجیب به سمت اکبر پورموسوی بطری آب پرتاب کردند! سرمربی تیم فولاد خوزستان هم با رفتن به سمت هواداران معترض عدد دو را به آنها نشان داد تا بگوید که تیمش در رده دوم جدول قرار دارد.

در ادامه عبدالله کرمی با رفتن به سمت پورموسوی، او را به رختکن برد.

این در حالی است که فولاد خوزستان پس از لیگ سیزدهم که قهرمان شد، هیچ‌وقت حال و روز خوبی نداشت و امسال با پورموسوی نتایج قابل قبولی را کسب کرده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *