دستگیری مظنونان حریق عمدی قهوه خانه اهواز + ماجدی: استقلال به بلوغ تاکتیکی رسیده است – دانلود آهنگ جدید

ارسال شده توسط

خبرگزاری میزان: معاون اجتماعی پلیس خوزستان گفت: مظنونان حریق مرگبار قهوه خانه دستگیر شدند.

سرهنگ علی قاسمپور اظهار داشت: پس از وقوع حریق در قهوه خانه “نوراس” محله کیان اهواز، تیم های جنایی پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند
وی ادامه داد: این آتش سوزی عمدی است اما به هیچ وجه امنیتی نیست.

معاون اجتماعی پلیس استان خوزستان تاکید کرد: اختلافات شخصی باعث ایجاد حریق عمدی در این قهوه خانه و مرگ ۱۰ تن شده است و تاکنون چند مظنون در این باره دستگیر شده اند. عامل اصلی جنایت تا ظهر امروز شناسایی می شود.

خبرگزاری میزان: معاون اجتماعی پلیس خوزستان گفت: مظنونان حریق مرگبار قهوه خانه دستگیر شدند.

سرهنگ علی قاسمپور اظهار داشت: پس از وقوع حریق در قهوه خانه “نوراس” محله کیان اهواز، تیم های جنایی پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند.

——————-

خبرگزاری میزان: میرشاد ماجدی در رابطه با برتری استقلال مقابل الریان، اظهار داشت: استقلال شرایط خیلی خوبی دارد

وی در خصوص اینکه باشگاه استقلال اقدامی برای تمدید قرارداد با جباروف نکرده، گفت: اول باید تکلیف کادر فنی معلوم شود و سپس در مورد رفتن یا ماندن بازیکنی نظر داده شود.

وی افزود: کادر فنی و بازیکنان کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند که این یک برگ برنده برای استقلال محسوب می‌شود. بازیکنان تلاش می‌کنند تا خواسته‌های کادر فنی را به نحو احسنت در زمین اجرا کنند و هیچکس دنبال این نیست که خلاف نظر کادر فنی کار کند.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: تیم‌های ما و بویژه استقلال و پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرایط خوبی دارند اما متاسفانه نکته‌ای که وجود دارد این است که تیم‌های ایرانی هیچگاه برای قهرمانی در آسیا بسته نشده‌اند.

ماجدی در پایان تاکید کرد: استقلال این پتانسیل را دارد که با این شرایط نایب قهرمان لیگ برتر شود.

خبرگزاری میزان: میرشاد ماجدی در رابطه با برتری استقلال مقابل الریان، اظهار داشت: استقلال شرایط خیلی خوبی دارد. این تیم به نظر من به بلوغ تاکتیکی رسیده است و همه برای موفقیت تیم یکدل هستند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *