دریادار خانزادی: فریب لبخند دشمن را نخورید – دانلود آهنگ جدید

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم جوان سرباز این نیرو گفت:نیروهای نظامی چون با جوانان زیادی سر و کار دارند باید به خوبی کار فرهنگی و رفتارسازی کنند
خبرگزاری تسنیم: امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم جوان سرباز این نیرو گفت:نیروهای نظامی چون با جوانان زیادی سر و کار دارند باید به خوبی کار فرهنگی و رفتارسازی کنند.
امیر دریادار خانزادی ادامه داد: دشمن برای شکست انقلاب تلاش دارد تا بین نسل‌های مختلف انقلاب و خود انقلاب شکاف ایجاد کند چون این مقاومت ۳۹ ساله در مقابل دشمن توسط همین مردم و جوانان صورت گرفته است پس برای همین روی مردم کار می‌کنند تا شکاف ایجاد کنند، ما باید در بین جوانانمان کار فرهنگی و رفتار سازی کنیم تا در مقابل هجوم دشمن ایمن باشیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: یکی از برکات این انقلاب این بود که امروز ما می‌توانیم پنجه در پنجه مستکبران بایستیم و حرف حق خود را بزنیم، ولی شما می‌بینید که در هیچ‌جای دنیا این مورد را نمی‌توانید ببینید، نیروی دریایی ارتش در هر اجلاسی که شرکت کرده است همیشه تاکید کرده است که باید امنیت منطقه فقط با حضور کشورهای منطقه تامین شود و نیروهای فرامنطقه‌ای این محل را ترک کنند ولی کشورهای دیگر که ادعایی هم اگر بعضاً دارند هیچ‌وقت نمی‌توانند اینگونه موضع خود را بگویند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: ما در ایام دهه فجر هستیم ،۲۲ بهمن انفجار نور بود و نقطه عطف بزرگی در تاریخ جهان محسوب می‌شود، مردم ایران با این انقلاب دست استکبار را از این کشور کوتاه کردند و برای همین مستکبران از همان ابتدا قصد ضربه به این انقلاب را داشتند و در این راه انواع محاصره‌های اقتصادی، سیاسی و نظامی را بر مردم ایران تحمیل کردند تا جمهوری اسلامی را از پای دربیاورند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:ما وقتی این لباس را می‌پوشیم در صف شهادت قرار گرفته ایم، فرهنگ شهادت همان چیزی است که دشمن از آن می‌ترسد،شما جوانان سرمایه‌های انسانی ایران هستید و ما به شما افتخار می‌کنیم.

امیر دریادار خانزادی افزود:دشمن برای اینکه ما را شکست دهد نمی‌تواند با اسلحه بیاید چون جوانانی مثل شما را در مقابل خود می‌بیند،دشمن با لبخند می آید پس فریب ظاهر زیبا و لبخندش را نخورید.

وی اظهار داشت:در نیروهای نظامی که بیشترین سر و کار را با جوانان دارند این کار فرهنگ‌سازی و رفتارسازی باید محکم‌تر  و بیشتر صورت گیرد که الحمدلله با این برنامه‌ها و شعارهایی که من در این مراسم از شما جوانان دیدم متوجه شدم که در این مرکز به خوبی این کار صورت گرفته است.

وی در این مراسم ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:حدود ۱۰ هزار نفر در سال وارد این مرکز می‌شوند و آموزش‌های لازم را می‌بینند و به مراکز مختلف اعزام می‌شوند که خود این کار اتفاق بزرگی است که هر ساله در نیروی دریایی ارتش اتفاق می‌افتد و نشان از ظرفیت بالای نداجا در این حوزه است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *