توییت ترامپ درباره تجاوز نظامی به سوریه + مرگ جوان ۱۸ ساله بر اثر برخورد با قطار – دانلود آهنگ جدید

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایلنا : به نقل از اسکای‌نیوز، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا، ساعاتی پیش در پیامی توییتری، حملات موشکی و هوایی بامداد شنبه به اهدافی در سوریه را موفقیت‌آمیز خواند

ترامپ مدعی شد: «نتایج نمی‌توانست بهتر از این باشد و ماموریت انجام شد.»

طبق این گزارش، پس از نزدیک به یک هفته خط و نشان آمریکا و چند کشور هم پیمانش، بامداد امروز حمله موشکی و محدود آمریکا با همراهی انگلیس و فرانسه به اهدافی در سوریه صورت گرفت. این تجاوز نظامی به بهانه استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در شهر «دوما» واقع در غوطه شرقی دمشق انجام شد. این در حالی‌ است که هیچ منبع مستقلی تاکنون موضوع استفاده از سلاح شیمیایی را تایید نکرده است.

خبرگزاری ایلنا : به نقل از اسکای‌نیوز، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا، ساعاتی پیش در پیامی توییتری، حملات موشکی و هوایی بامداد شنبه به اهدافی در سوریه را موفقیت‌آمیز خواند.

——————-

خبرگزاری مهر: رضا رفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: قطار باری ماهشهر به تهران، یک جوان ۱۸ ساله را عصر امروز در شهر شیبان از توابع شهرستان باوی زیر گرفت و این جوان موتور سوار در دم جان سپرد

وی افزود: به علت اینکه این جوان در همان زمان فوت کرد، کاری از دست نیروهای فوریت های پزشکی خوزستان ساخته نبود و پیکر وی توسط شهرداری به سردخانه منتقل شد.

خبرگزاری مهر: رضا رفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: قطار باری ماهشهر به تهران، یک جوان ۱۸ ساله را عصر امروز در شهر شیبان از توابع شهرستان باوی زیر گرفت و این جوان موتور سوار در دم جان سپرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مسیر به علت نزدیکی ریل قطار به مناطق مسکونی، هر از چندگاهی حادثه‌ای ریلی باعث مرگ یا قطع عضو و مجروحیت افراد می شود و در این میان سهم جوانان و نوجوانان بسیار بیشتر است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *